Четвер, 25.02.2021, 21:30
Вітаю Вас Гість | RSS

СЗШ №68 м. Львова

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Предметні олімпіади та конкурси 2014-2015 н.р.

  • Районний конкурс   учнівських дослідницьких та творчих робіт «Світова літературна класика  — джерело натхнення»

     в номінації «учнівські дослідницькі роботи»:  ІІ місце:  Цюпак Олену, ученицю 10 кл. СЗШ № 68, вчитель Осадча Н.М.

  • За підтримки Міністерства освіти і науки України Посольством Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» у жовтні-грудні 2014 року проводився ІІ Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць».

І місце - Петрунів Софія, учениця 8-а класу

ІІ місце - Покора Михайло, учень 9-б класу

  • Переможець районного етапу обласного конкурсу на кращу світлину «Моя мальовнича Львівщина», "Мальовничий край" :

Винарчик ОлександрЛевценюк Юрій, учені 9-А класу СЗШ № 68, за роботи «Пам’ятник Т.Шевченку», «Атланти», «З княжих ще часів у міста горда назва Львів» (керівник Александрова Анна Дмитрівна)

 

  • Призери  ІІ етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (наказ №292 від 22.12.2014)

1

Весна Анастасія Андріївна

СЗШ № 68

6 клас

Чернацька Г. В.

ІІІ

2

Копчак Тетяна Андріївна

СЗШ № 68

7 клас

Чернацька Г. В.

ІІІ

3

Петрунів Софія Володимирівна

СЗШ №68

8 клас

Гутник Г. І.

ІІ

4

Козак Петро Володимирович

СЗШ №68

9 клас

Покора Н. В

ІІ

5

Цюпак Олена Ігорівна

СЗШ № 68

10 клас

Покора Н. В.           

ІІ

 

  • Призери ІІ етапу Міжнародного мовно - літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка у 2014-2015 н.р. (наказ №284 від 10.12.2014р.)

1

Весна Анастасія Андріївна

СЗШ № 68

6

Чернацька Г. В.

ІІІ

2

Копчак Тетяна Андріївна

СЗШ № 68

7

Чернацька Г. В.

І

 

  • Призери предметних олімпіад

І місце

Стецишин Софія

9-а

хім.мова

Качмар С.О.

ІІ місце -

Цюпак Олена

10-а

англ.мова

Паламарчук Н.В.

нім.мова

Мазуренко О.П.

Козак Петро

9-б

укр.мова

Покора Н.В.

Коваль Лілія

10-а

хімія

Качмар С.О.

Кошло Маркіян

10-б

історія

Коровкіна Л.М.

ІІІ місце -

Момот Маргарита

8-а

англ.мова

Міщенко-Фуц Ю.М.

Коваль Лілія

10-а

географія

Кривицька О.П.

Вовк Світлана

9-б

біологія

Середницька С.Л.

христ. етика

Глиняна В.Я.

Іщенко Максим

6-а

математика

Хахула С.Р.

Копчак Тетяна

7-а

укр.мова

Чернацька Г.В.

Гелей Яніна

10-а

укр.мова

Покора Н.В.

нім.мова

Мазуренко О.П.

  Момот Олександра 11 правознавство Коровкіна Л.М.
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

© Copyright ЗСШ №68 2021
uCoz