П`ятниця, 26.02.2021, 20:35
Вітаю Вас Гість | RSS

СЗШ №68 м. Львова

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Медогляд

 
   
Особливості проведення профілактичного огляду учнів загальноосвітніх навчальних закладів та нормативно-правові документи.
 
Особливості проведення профілактичного огляду для дітей віком 5-6 років.
Наказ МОЗ України від 29.11.02 № 434 «Про      удосконалення       амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні».

        1.Перед вступом до загальноосвітнього навчального   закладу   профілактичний огляд    проводиться  в   лікувально-профілактичному закладі з обов'язковим оглядом наступними   спеціалістами: лікар-дитячий   хірург, лікар-ортопєд- травматолог дитячий, лікар-офтальмолог дитячий, лікар-стоматолог, інші спеціалісти за показаннями.
         2. Проводяться наступні обстеження: аналіз крові (гемоглобін) та інші за показаннями.
         3.Лікар-педіатр (лікар загальної практики-сімейної медицини) закладу охорони здоров'я за місцем проживання або спостереження дитини: робить висновок про стан здоров'я дитини, визначає групу для занять фізичною культурою, дає рекомендації щодо додаткових обстежень, консультацій вузькими спеціалістами та лікування (за наявності показань), профілактичних щеплень, харчування та здійснення інших заходів.

 
Особливості проведення профілактичного огляду для дітей 1-4 класів    (6, 7, 8, 9, 10 років)
Постанова Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 р. № 1318 (із змінами) «Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів».
           Наказ  МОЗ  України  від   16.07.2010 № 682 «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних класів», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 10 вересня  2010 року за №794/18089.
       1.Щорічний  обов'язковий  профілактичний  огляд  цієї категорії дітей  проводиться  після 1 вересня. Профілактичні огляди проводяться на базі  загальноосвітнього   навчального закладу за участі медичних працівників такого закладу та  мобільних бригад медичних  працівників  в  присутності батьків, або при наявності письмової згоди на його   проведення   та   з дотриманням   норм   конфіденційності щодо стану здоров'я дитини.
        2.Проведення обов'язкового медичного профілактичного огляду учнів загальноосвітніх   навчальних   закладів під  час  їх  стаціонарного лікування незалежно від рівня надання медичної допомоги закладу охорони здоров'я і місця проживання учня.
        3.Профілактичний огляд школярів 1-4 класів  здійснює  лікар-педіатр  (лікар загальної практики-сімейної медицини). Огляд іншими спеціалістами та додаткові методи дослідження проводяться за показаннями разом з батьками в закладі охорони здоров'я або під час, роботи мобільних виїзних бригад.
        4.Розмежування долікарського(медична сестра навчального закладу(антропометрія, гострота слуху та зору,плантографія тощо) та лікарського етапів обов'язкового медичного
профілактичного огляду учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
          5.Під час обов'язкових медичних профілактичних оглядів лікарі:оглядають учнів та проводять обстеження; роблять висновок про стан їх здоров'я; визначають групу для занять фізичною культурою;дають рекомендації щодо додаткових обстежень, лікування (за наявності показань), профілактичних щеплень, харчування та здійснення інших заходів.

 
Особливості проведення профілактичного огляду для дітей 5 класів.
Постанова Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 р. № 1318 (із змінами) «Про затвердження Порядку здійснення медичного     обслуговування     учнів загальноосвітніх навчальних закладів».
           Наказ МОЗ України від 16.07.2010 № 682   «Про  удосконалення  медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних класів», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 10 вересня  2010 року за №794/18089.
         1.До  1  вересня поточного року за бажанням батьків  або осіб,  що їх замінюють,     профілактичні огляди проводяться на базі лікувально-профілактичного закладу.
          2.Після 1 вересня профілактичні огляди проводяться на базі загальноосвітнього
навчального закладу за участі медичних працівників такого закладу та мобільних бригад     медичних працівників в присутності батьків, або при наявності письмової згоди на його проведення та з дотриманням   норм   конфіденційності щодо стану здоров'я дитини.
          3.Проведення обов'язкового медичного профілактичного огляду учнів загальноосвітніх  навчальних  закладів під  час  їх  стаціонарного  лікування незалежно від рівня надання медичної допомоги закладу охорони здоров'я і місця проживання учня.
          4.Профілактичний огляд школярів 5 класів здійснюють обов'язково лікар-педіатр (лікар загальної практики-сімейної медицини), лікар-дитячий хірург, лікар-ортопед-травматолог дитячий. лікар-офтальмолог дитячий, лікар-стоматолог дитячий, інші спеціалісти за показаннями.
          5.Під час щорічного обов'язкового медичного огляду учнів 5 класів проводяться наступні обстеження: аналіз крові (гемоглобін), аналіз крові на цукор у дітей з групи ризику по цукровому діабету та інші за показаннями.
         6.Розмежування долікарського (медична сестра навчального закладу(антропометрія, гострота слуху та зору, плантографія тощо) та лікарського етапів обов'язкового медичного
профілактичного огляду учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
         7.Під час обов'язкових медичних профілактичних оглядів лікарі: оглядають учнів та проводять обстеження; роблять висновок про стан здоров'я дитини ;визначають групу для занять фізичною культурою;дають рекомендації щодо додаткових обстежень, консультацій вузькими спеціалістами та лікування (за наявності показань), профілактичних щеплень,, харчування та здійснення інших заходів.
 

Особливості проведення профілактичного огляду для дітей 6-7 класів.
         Постанова Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 р. № 1318 (із змінами) «Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів». Наказ МОЗ України від 16.07.2010 р.№ 682 «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних класів», який зареєстровано
в Міністерстві юстиції України від 10 вересня 2010 року за №794/18089.
         1.До 1 вересня поточного року за бажанням  батьків  або  осіб,  що  їх замінюють,     профілактичні     огляди проводяться    на    базі    лікувально-профілактичного закладу.
         2.Після 1 вересня профілактичні огляди проводяться на базі загальноосвітнього
навчального закладу за участі медичних працівників такого закладу та мобільних бригад     медичних     працівників    в присутності батьків, або при наявності письмової згоди на його проведення та з дотриманням   норм   конфіденційності щодо стану здоров'я дитини.
         3.Проведення обов'язкового медичного профілактичного огляду учнів загальноосвітніх  навчальних  закладів під  час  їх  стаціонарного  лікування незалежно від рівня надання медичної допомоги закладу охорони здоров'я і місця проживання учня.
         4.Профілактичний огляд школярів 6-7 класів здійснює лікар-педіатр (лікар загальної практики-сімейної медицини), Огляд іншими спеціалістами та додаткові методи дослідження проводиться за показаннями разом з батьками в закладі охорони здоров'я або під час роботи мобільних виїзних бригад.
         5.Розмежування долікарського(медична сестра навчального закладу (антропометрія, гострота слуху та зору,плантографія тощо) та лікарського етапів обов'язкового медичного
профілактичного огляду учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
        6.Під час обов'язкових медичних профілактичних оглядів лікарі:оглядають учнів та проводять обстеження;роблять висновок про стан здоров'я дитини; визначають групу для занять фізичною культурою; дають рекомендації щодо додаткових обстежень, консультацій вузькими спеціалістами та лікування (за наявності показань), профілактичних щеплень, харчування та здійснення інших заходів.

 
Особливості проведення профілактичного огляду для дітей 8-9 класів.
        Постанова Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 р. № 1318 (із змінами) «Про затвердження Порядку здійснення медичного     обслуговування     учнів загальноосвітніх навчальних закладів».
        Наказ  МОЗ України  від 16.07.2010 № 682 «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних класів», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 10 вересня 2010  року за №794/18089.
        1.До 1 вересня поточного року за бажанням батьків або осіб, що їх замінюють, профілактичні огляди проводяться на базі лікувально-профілактичного закладу.
        2.Після 1 вересня профілактичні огляди проводяться на базі загальноосвітнього
навчального закладу за участі медичних працівників такого закладу та мобільних
бригад медичних працівників в присутності батьків, або при наявності письмової згоди на його проведення та з дотриманням норм конфіденційності щодо стану здоров'я дитини.
        3.Проведення обов'язкового медичного профілактичного огляду учнів загальноосвітніх навчальних закладів під час їх стаціонарного лікування незалежно від рівня надання медичної допомоги закладу охорони здоров'я і місця проживання учня.
        4.Профілактичний огляд школярів 8-9 класів здійснюють обов'язково лікар-педіатр (лікар загальної практики-сімейної медицини), лікар-стоматолог, лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку (за показаннями), лікар дитячий-хірург, ендокринолог дитячий, психолог (за показаннями), інші спеціалісти за показаннями.
        5.Під час щорічного обов'язкового медичного огляду учнів 8-9 класів проводяться наступні обстеження: аналіз крові (гемоглобін), флюорографія та інші за показаннями.
        6.Розмежування долікарського(медична сестра навчального закладу(антропометрія, гострота слуху та зору, плантографія тощо) та лікарського етапів обов'язкового медичного
профілактичного огляду учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
        7.Під час обов'язкових медичних профілактичних оглядів лікарі: оглядають учнів та проводять обстеження; роблять висновок про стан їх здоров'я, визначають групу для занять фізичною культурою; дають рекомендації щодо додаткових обстежень, консультацій вузькими спеціалістами та лікування (за наявності показань), профілактичних щеплень, харчування та здійснення інших заходів.
 

Особливості проведення профілактичного огляду для дітей 10-11 класів.
       Постанова Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 р. № 1318 (із змінами) «Про затвердження Порядку здійснення медичного     обслуговування     учнів загальноосвітніх навчальних закладів».
        Наказ МОЗ України від 16.07.2010 № 682   «Про   удосконалення   медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних класів», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 10 вересня 2010   року  за № 794/18089.
       1.До 1 вересня поточного року за бажанням  батьків  або  осіб,  що їх замінюють,     профілактичні огляди проводяться на базі лікувально-профілактичного закладу;
       2.Після 1 вересня профілактичні огляди проводяться на базі загальноосвітнього
навчального закладу за участі медичних працівників такого закладу та мобільних
бригад  медичних  працівників у присутності батьків, або при наявності письмової згоди на його проведення та з дотриманням норм конфіденційності щодо стану здоров'я дитини.
       3.Проведення обов'язкового медичного профілактичного огляду учнів загальноосвітніх   навчальних  закладів під  час  їх  стаціонарного  лікування незалежно від рівня надання медичної допомоги закладу охорони здоров'я і місця проживання учня.
       4.Профілактичний огляд школярів 10-11 класів здійснюють обов'язково лікар-педіатр (лікар загальної практики-сімейної медицини), лікар-стоматолог,лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку (за показаннями), інші спеціалісти за показаннями.
       5.Під час щорічного обов'язкового медичного огляду учнів 10-11 класів проводяться наступні обстеження:флюорографія та інші за показаннями.
       6.Розмежування долікарського(медична сестра навчального закладу(антропометрія, гострота слуху та зору,плантографія тощо) та лікарського етапів обов'язкового медичного
профілактичного огляду учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
       7.Під час обов'язкових медичних профілактичних оглядів лікарі:оглядають    учнів   та   проводять обстеження; роблять висновок про стан здоров'я дитини; визначають групу для занять фізичною культурою; дають рекомендації щодо додаткових обстежень, консультацій вузькими спеціалістами та лікування (за наявності показань),   профілактичних   щеплень, харчування та здійснення інших заходів.
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

© Copyright ЗСШ №68 2021
uCoz