Четвер, 25.02.2021, 21:51
Вітаю Вас Гість | RSS

СЗШ №68 м. Львова

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

2015-2016 н.р.


Нагороджено похвальними листами:
1 Котіка Віталія 2-а
2 Теріна Владислава 2-а
3 Скобельську Надію 2-а
4 Прохоренко Роксолану 2-а
5 Пренко Юлію 2-а
6 Михаленич Анастасію 2-а
7 Ліпіна Артема 2-а
8 Ісик Ясеню 2-а
9 Дмитришин Софію 2-а
10 Городиського Сергія 2-а
11 Вілінську Діану 2-а
12 Верхоляка Дмитра 2-а
13 Шепітка Дениса 2-б
14 Чміль Соломію 2-б
15 Польову Андріану 2-б
16 Львову Анастасію 2-б
17 Зозулю Владислава 2-б
18 Грибик Роксоляну 2-б
19 Вовк Анну 2-б
20 Брезденю Давида 2-б
21 Дмитроцу Вікторію 2-в
22 Сорочан-Фурманську Ренату 2-в
23 Фурмана Юрія 2-в
24 Шепітка Артема 3-а
25 Синов'ят Діану 3-а
26 Юськів Анастасію 3-а
27 Базарник Анастасію 3-а
28 Вовчук Єлизавету 3-а
29 Кириченко Ірину 3-а
30 Верес Анну 3-б
31 Бецалу Ігоря 3-б
32 Білобрама Богдана 3-б
33 Ступницьку Дарину 4-а
34 Прус Лілію 4-а
35 Гучок Анастасію 4-а
36 Вдовинюка Андрія 4-а
37 Петрунів Ярину 5-а
38 Барабаха Данієля 5-а
39 Козіцького Валерія 6-а
40 Голікова Артема 6-б
41 Ракус Діану 6-б
42 Труш Софію 6-б
43 Хавара Олега 6-б
44 Вілінського Тараса 8-а
45 Смук Ірину 8-б
46 Покору Михайла 10
47 Козака Петра 10
 

Відкриті особисто-командних змагання Залізничного району з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді Пішохідна дистанція „Смуга перешкод” 1-го класу. Особистий залік серед шкіл Вікова група Д-1999/2003
Андрейко Віта 2 місце


II етап Міської учнівської олімпіади з англійської мови “ Young English Learners” серед учнів 4-х класів
Вдовинюк Андрій (І місце) та Прус Лілія (ІІІ місце) 

Міський конкурс "Українська армія очима дітей" СОФІЯ ПЕТРУНІВ у номінації «Творча робота» - 2 місце

Призери ІІ етапу Всеукраїнської предметної  олімпіади з української мови та літератури
Весна Анастасія Андріївна СЗШ №68 7 Чернацька Г. В. ІІ
Копчак Тетяна Андріївна СЗШ №68 8 Гутник Г. І. ІІ
Петрунів Софія Володимирівна СЗШ №68 9 Покора Н. В. ІІІ
Козак Петро Володимирович СЗШ №68 10 Покора Н. В. ІІІ

Призери ІІ етапу Всеукраїнської предметної  олімпіади з німецької мови
Копчак Тетяна - Наталія Андріївна СЗШ №68 8 Мазуренко О.П. 3
Цюпак Олена Ігорівна СЗШ№68 11 Мазуренко О.П. 3
Гелей Яніна Євгенівна СЗШ №68 11 Мазуренко О.П. 3

Призери ІІ етапу Всеукраїнської предметної  олімпіади з англійської  мови
Цюпак Олена Ігорівна СЗШ № 68 11 Паламарчук Н. В. 3
Момот Маргарита Артурівна СЗШ № 68 9 Міщенко-Фуц Ю.М. 3

Призери ІІ етапуХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика у 2015-2016 н. р.
№ п/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Клас Прізвище та ініціали вчителя Міс-це
1. Юськів Анастасія 3 Моос Н. М. ІІ
2. Копчак Тетяна-Наталія 8 Чернацька Г. В. ІІ
3. Козак Петро 10 Покора Н. В. ІІІ
4. Цюпак Олена 11 Покора Н. В. ІІІ

Підсумки конкурсу на кращого знавця світової літератури «СОВА» -2015
П.І. учасника Кл. Вчитель Бали Результ
1. Черник Ліліана 7-Б Ігнатенко І.І. 89,5 Бронзова сова
2. Задорожна Марта 9-Б Осадча Н.М. 86,5

Призери ІІ етапу Всеукраїнської предметної  олімпіади з  трудового навчання у 2015-2016 н.р.
№ п/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Навчаль-ний заклад Клас Прізвище та ініціали вчителя Місце
11. Бурбела Марія СЗШ № 68 9 Шеіна Л. А. ІІІ

Призери ІІ етапу Всеукраїнської предметної  олімпіади з правознавства у 2015-2016 н.р.
№ п/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Навчаль-ний заклад Клас Прізвище та ініціали вчителя Місце
10 Петрунів Софія СЗШ № 68 9 Коровкіна Л.М. ІІІ

Переможці II етапу VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка у 2015/2016 навчальному році

з/п
ПІБ учня Клас ПІБ вчителя Місце
1. Копчак Тетяна-Наггалія Андріївна 8 Чернацька Галина Володимирівна І
2. Тушніцька Анастасія Володимирівна 11 Покора Наталія Василівна I
 
Петрунів Ярина Володимирівна 5 Гутник Г. І. ІІІ
Весна Анастасія Андріївна 7 Чернацька Г. В. ІІ
Слупик Марта Володимирівна 9 Гутник Г. І. ІІІ
Козак Петро Володимирович 10 Покора Н. В. ІІІ
       

Призери ІІ етапу Всеукраїнської предметної  олімпіади з історії
у  2015-2016  н. р.
№ п/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Навчальний заклад Клас Прізвище та ініціали вчителя Місце
1. Кошло Маркіян Русланович СЗШ № 68 11 Коровкіна Л.М.  ІІІ

Переможці районного мистецького конкурсу "Пісенний  вернісаж-2015"
 Читці: ІІ вікова категорія: ІІІ місце – Булавіна І, Бережанська А. (СЗШ №68);
 Вокальні ансамблі: ІІ вікова категорія: ІІІ місце – вокальний ансамбль (СЗШ №68);

Призери ІІ етапу Всеукраїнської предметної  олімпіади з хімії у  2015-2016  н. р.
з/п Прізвище, ім'я, по батькові учня Клас Прізвище та ініціали вчителя Місце
1. Коваль Лілія Олегівна 11 Качмар Світлана Олексіївна ІІ

Призери ІІ етапу Всеукраїнської предметної  олімпіади з фізики у  2015-2016  н. р.
з/п Прізвище, ім'я, по батьков іучня Клас Прізвище та ініціали вчителя Місце
1. Баландюк Андрій Марянович 10 Кравець Н.Й. ІІІ
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

© Copyright ЗСШ №68 2021
uCoz